Jdi na obsah Jdi na menu
 


Elfin Ami Black

21. 4. 2009
 Elfin Ami Black

 

Obrazek

 

Elfin se narodil 26. února 1997 v chovatelské stanici Česká perlička v Jablonci nad Nisou. Celým jménem ELFIN AMI BLACK - AMI je slovo francouzského původů, které v překladu znamená přítel, takže by se jeho jméno dalo přeložit jako ELFIN ČERNÝ PŘÍTEL. Plemeno šeltie.

 

 Domů jsme si ho odvezli 10. května 1997 a to bylo Obrazek radosti!! Jako malý taky lumpačil a vyváděl všelijaké psí kusy, avšak vyrostl z toho až moc rychle. K cizím lidem byl zprvu většinou nedůvěřivý, ale pokud si člověk jeho přízeň získal, byl to veliký mazel a vydržel se nechat hladit dlouhé hodiny:) Byl to dobrák od kosti a neublížil by ani mouše.

 

Jelikož už není nejmladší, měl rád svůj klid a teplý pelíšek, což ale neznamenalo, že pokud u nás byl nějaký psí kamarád či kámoška, nebo se po zahradě proháněla kočka, že je Obrazeknechá v klidu. Naopak, to velice rychle ožil:D)

 

Jak už je výše psáno, měl rád, když ho někdo hladil. Nejlepší bylo drbání pod krkem. U kartáčování také vydržel celý den. Měl rád procházky a byl celý nesvůj, když neměl nějakou činnost, která by ho zaměstnala, ale nikdy by kvůli tomu nezničil žádné věci, když byl třeba doma déle sám... Prostě je to zlatíčko se srdíčkem na pravém místě:))

 

Něco málo o Elfovi také tady

 

Elfi, mrzí mě, jak to dopadlo... Pár let jsi tu s námi ještě mohl být..

Ty chvilky, které jsme spolu prožili byly a jsou nezapomenutelné. Moc Ti za ně děkuji! Byl jsi můj první pejsek. Lepšího kamaráda a společníka jsem si v životě přát ani nemohla, byl jsi skvělý!

 

Obrazek