Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktivní víkend:-)

17. 12. 2009

Aktivní víkend:-)  12. - 13. 12. 2009

 

Je sobota odpoledne a my vyjíždíme jako doprovod do liberecké Psoly, abysme zkoukli agility a flyball. Jelikož je zima, trénování se koná v Hanychově v hale.
Pejsci krásně cvičili, skákali, dováděli a dokonce přišla řada i na nás, takže si City zkusil tunel a skočky na flyball. Šlo mu to pěkně, až jsem byla překvapená, protože tunel se mnou ještě nedělal. Sice jsem čekala na konci, ale i tak je to paráda.. Zhruba asi po dvou hodinách jsme odjířděli domů a těšili se na druhý den, který byl mnohem akčnější:-D

V neděli ráno si přivstanem a opět hurá do Liberce. Tak a jde se na agility. Štěňátka začínají trasu: áčko -> skočka -> kruh -> skočka -> tunel. Áčko nám šlo parádně, skočka taktéž, kruh, až asi na dva pokusy taktéž a tunel? Z toho měl City ohromnou radost a asi nejspíš to, že si ho předchozí den zkusil, mu pomohlo v tom, že ho na 100% zvládnul sám a nikdo ho tam zezačátku popostrčit nemusel.

 

Obrazek


 

Po vystřídání skupinek přišel na řadu slalom, kde ho zvládnul pod zkušeným vedením luxusně. Jen pak panička to kazila, takže se musí hezky naučit co a jak s rukama:o) Poté bezproblémů následuje kladina.. Když došlo na tři skočky za sebou, to bylo malinko horší, ale přeci nechceme na první hodině zázraky. Už takhle je to velký úspěch. Moc se nám to líbilo a oba jsme si to náramě užili. Už se nemůžeme dočkat dalšího víkendu! Cíťa byl pochválen, že se nebojí a má z toho radost, tak je naše radost o to větší. Jsme rádi, že se můžeme přidat do skvělé party..

P. s. Citík tam není jediná šeltička:-)))

 

 

Obrazek

 

 

 

Fotečky - Psola ->> tady <<-

a konkrétně City zde

 

 

Psola končí a my se na chvíli vydáváme ohřát domů, abysme odpoledne šli na poslušnost a zkusit začít obrany. Tentokrát jsme vzali i Nellynku, protože to bylo skoro hned za domem a tu cestu autem vydrží:-)) Pejsci se chvilku vylítali, Citík čeká s kámošem Cardifem v autě a Nellča trénuje poslušnost. Všechno celkem v pohodě, jen panička musí začít věnovat pozornost obratům a né o tom pořád jen kecat:-) Pak se prohodí a v autě se ohřívá Nellča. Obrany, noo, začátky asi budou dost těžké, City z toho má trošku strach a spíš se drží stranou, ale budeme doma zkoušet kousat na hadr a uvidíme, jestli budou pokroky. Třeba takové rukavice, ponožky - na ně kouše pěkně, tak by v tom byl čert, aby hadr neprošel..

 

Už tu máme asi půl páte odpoledne a my se celý vymrzlí vezeme domů. Myslím, že všichni toho měli dost, že nemluvíme jen za sebe. Hlavně City s paničkou večer usnuli utahaný jak koťata, Nellyk se utahat moc nedá:))

 

Bezva den!