Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nelly

 

Obrazek

 

Pro Nellynku jsme si přijeli dne 3. června 2008 do útulku Dášenka v Lučanech nad Nisou. Je to kříženka, zřejmě border kolie s pointerem, či s něčím podobným. Každopádně " něco " loveckého to bude:-)

 

Na internetu jsem si prohlédla pejsky, které v útulku jsou  Obrazek a pozastavila jsem se právě u ,, profilu " Nellči. Samozřejmě, že člověk si nemůže zvíře vybírat podle obrázku, tak jsme se tam zajeli podívat. Hned nás učarovala:) I když mamka si myslela, že to bude trošku menší pejsek:-) Tak jsme si ji vzali na procházku a kupodivu s námi šla. Když jsme se vrátili, bylo rozhodnuto, že si ji vezmeme. Jen podepsat nějaké papíry a huráá do nového domova! Muselo se jet vlakem a poté autobusem, z čehož jsem měla strach, protože jsem nevěděla, jak na to bude reagovat, jestli již někdy tohle absolvovala, ale mé obavy byly naštěstí zbytečné☺

 

S Elfinem (můj první pejsek) se skamarádila rychle, jen jsem nevěděla, jak to dopadne s našema micinama. No ale dopadlo to na výbornou, možná byla na kočky zvyklá..

 

Obrazek

 

Přímo miluje, když se jí hází balon, hračka. No v podstatě cokoliv, co létá. Zatím by vydžela lítat dlouhé hodiny. Dlouhé procházky - to je také bezva☺ Jen tak se ale neutahá, a když už, tak stačí si 10 - 15 minut odpočinout a je opět plná energie. Jen vodu nemá moc v lásce.Každopádně nuda s ní stoprocentně není:-)))

 

 


 

Narodila se v roce 2006, přesné datum však nevíme, tak narozeniny oslaví stejně jako Elfin, tj. 26. února.

 

Něco málo o Nellynce také tady