Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Venčení s Kazíkem a Dokýškem (1. 2. 2012)

 

Na první únorový den jsme měli dohodnuté venčení s Kazíkem a Dokýškem. Jelikož bylo ale hooodně pod nulou, tam kam jít, kde jednak bude možné udělat pár kroků, aniž by měl člověk sníh až po kolena a jednak také, aby to bylo blízko? Po poledni jsme s Nellčou vyrazily omrknout, jak vypadá louka u vodárny kousek nad námi. Dlouho jsme tam nebyli, naposled vlastně na podzim také s Kazíkem a Dokýškem:-)) Jak ten čas letí...  Na louce to vypadalo slušně, tak s pak rozhodlo, že hafany necháme vyblbnout tady..

 

1.jpg 2.jpg

 Nellynčino řádění ve sněhu... Nebo spíš se sněhem?:-))

 

Po 15h jsme se tedy na louce sešli s Kazíčkovic a Dokýškovic. Prozměnu jsem teď vzala šeltičí trio:-) S Balůem a Citym se Doky a Kazi už znají, ale s Falcem se setkali poprvé. Po seznámení se hafani zahřívali blbnutím a honičkami. Občas se smečka rozrostla, když se k nám přidali kolemjdoucí se svými chlupáči. To už člověk přestával sledovat, kde kdo je:-))))

 

 1.jpg

  Smečka v celé své kráse:-)

 

1.jpg2.jpg

 Chytáme, chytáme:-)                                                     Tak co bude...?:-) 

 

1.jpg

 

 

 

Dokýšek

 

 

 

2.jpg

 

 

 

 

 

Kazíček

 

 

 

  

 

 1.jpg

 

 Zima nás brzy vyhnala domů do tepla... I když teda ze zahrady se klukům pak ještě moc nechtělo, hlavně Falcovi:-)) Ale Balů s Citym si dali říct, tak i on. Moc děkujeme za super vyvenčení a těšíme se zase příště, kdy už snad nebude taková kosa...

 Více foteček a nějaká videa na Rajčeti...