Jdi na obsah Jdi na menu
 


1. 11. 2011

Venčení ve Stromovce - 1. 11. 2011

 

Jelikož jsem se potřebovala jet podívat do Prahy, kde mě čeká školení, vzala jsem přité příležitosti sebou i Cityho s Baloušem. Ála se smečkou měli čas, tak jsme se dohodli, že se sejdeme ve Stromovce.

 

cimg1978.jpg

 

 Místo školení jsem našla, tak vyrážíme směr Stromovka, malé zpoždění máme, tak posíláme sms, že se zdržíme... Autobus jsme stihli, tak super, hned nám bude navazovat další spoj. A ejhle. Pěkná kolona, díky které nestíháme a nabíráme vééélké zpoždění, i díky tomu, že další spoj nám bohužel odjel... Bus, metro a konečně poslední tramvaj a jsme u Stromovky, kde na nás čeká Ála se Šimonkem a smečkou:-) Příště si uděláme výlet jen za nimi a ne žádné zařizování předtím, protože zpozdit se o víc jak hodinku. Ještě, že má s námi smečka trpělivost!

 

 balu-s-maminkou-pampi--5-.jpg

 

 Balů, Cibi, City, Madla, Pampi - v občasných honičkách se už přestávám orientovat, kdo je kdo. Teda, jistojistě Cityho člověk pozná, zlatá barva tu je "jen" jednou:-)))) Občas se zapojují i pejsci, kteří právě procházeli kolem. Citymu i Balůovi se líbil právě procházející zlaťák. Balů s Pampi také čekalo focení, ze kterého zrovna dvakrát nadšení nebyli. No, aby také ne, když jsou zajímavější věci, třeba jako je honění ptáků:-D To byla řetězová reakce. Běží jeden a za ním postupně zbytek. Pampi však byla tentokrát klidná, zřejmě bude mít brzy štěňátka. Pamatuji, když jsem ji viděla naposled, jak s Madlenkou blbnuly s míčkem. Budeme držet pěsti a tlapky, aby to se štěňátky vyšlo! Děkujeme za prima venčení!

 

cimg2043.jpg

 

Dneska to kluci měli trénink v dopravních prostředcích:)) Tolik jsme toho ještě snad nenajezdili:-)

->Zbytek foteček a video ZDE<-