Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výlet do Prahy - 13. 10. 2010

 

Podle předpovědi hlásili, že středa má být slunečná, tak jsme se rozhodli, že vyrazíme na výlet do Prahy za chovatelskou stanicí z Gröbovské vinice, odkud Balů pochází:-)


Cesta utekla poměrně rychle, Balů ji u mě v náručí prospal. Metro celkem šlo, zpočátku se v něm Balůovi sice nelíbilo, ale pak to vzdal, když neměl jinou možnost:D) Naše cílová stanice byla zastávka Vyšehrad, kde na nás už čekala Ála se Šimonkem a šeltičíma holkama Madlenkou a Pampi.

 

balu-a-pampi--2----foto-z-grobovske-vinice.jpg

Balů a Pampi (foto z Gröbovské vinice)

 

Balů byl moc rád, že zase po třech měsících holky vidí! Sice jen na chviličku, ale jsem také ráda, že to vyšlo a budeme se těšit na příště!

 

balu-a-madlenka.jpg

 

A protože jsme byli ještě domluvení na procházku s kamarádkou Míšou, vyrazili jsme na metro směr Náměstí republiky. Když za námi Míša dorazila, šli jsme na procházku podél Vltavy (z procházky pak fotky labutí na Rajčeti). Minuli jsme most, u kterého se natáčí, pokud se nepletu, Mission: Impossible Ghost Protocol s Tomem Cruisem. Pak jsme šli tak porůznu po městě, až jsme skončili opět na Nám. republiky, kde jsme se stavili na kafčo. Procházku jsme si skvěle užili, sluníčko hezky svítilo, prostě prima den....

 

Fotky zde:-)