Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výlet do Prahy

Výlet do Prahy - 20. 4. 2011

 

Jelikož mě druhý den čekalo v Praze školení a já absolutně netušila, kde se bude konat, tak jsme se vypravili podívat se tam. Jelikož Balů pochází také z Prahy a Ála zrovna v ten den měla čas, tak jsme to spojili s návštěvou CHS z Gröbovské vinice. Ale nepředbíhejme.

Balů to měl alespoň i trénink co se týče dopravních prostředků, procházkou po rušnějším městě. Po příjezdu do Prahy jsme nastoupili do metra, poté přestoupili na další. Balů byl, k mému překvapení, naprosto nadšený z jezdících schodů, tak jsem mu udělala radost, dnes se na nich najezdil až až:-D Místo školení ve Strašnicích jsme našli poměrně rychle, času ještě máme dost, tak opět k radosti Balůa vyrážíme na metro směr Jiřího z Poděbrad, kde jsme si prošli trhy a zakotvili u stánku, kde prodává sestřenice. Bylo docela velké teplo, tak jsme si alespoň chvilku zalezli do chládku.

Čas utekl jako voda a nás čekala cesta do Nuslí, kde už na Balůa čekala jeho maminka Pampeliška. Balů byl rád, že se s mamčou zase po čase vidí, stejně tak i s Madlenkou, poznal Cibetku, nový přírůstek CHS, štěňátka - Dominku a Danteho. Když jsem Pampi viděla, jak se honí za míčkem, tak jsem si tak říkala, po kom to tak ten náš Balouš má:-)))

foto_chs_grobovska_vinice_24_.jpg

Foto z Gröbovské vinice

Čas neuvěřitelně rychle utekl a nás čekala cesta domů. Jsem ráda, že vše tak hezky vyšlo a budeme se těšit na další setkání s pražskou smečkou:-))))

 

 

Fotečky naleznete tady.