Jdi na obsah Jdi na menu
 


24. 9. 2011

Krajská výstava psů Liberec - 24. 9. 2011

 

Rok utekl jako voda a opět tu máme libereckou výstavu, která se u nás stává každoroční tradicí. Aby také ne, když to máme defakto "za barákem":-) Po celý den krásně svítilo sluníčko a my si tak skvěle užili jeden z posledních dní, kdy je ještě pěkné počasí. 

Vystavené šeltičky byly na této výstavě 2. Ve třídě dorostu byl krásný trikolorní pejsek Amon Bella Cambria, který získal Velmi nadějný 1. Druhou šeltinou byl ve třídě otevřené náš City. Rozhodčí nám byla paní RNDr. Jaroslava Ovesná, CSc. I tentokrát jsme měli problém s ušima, každopádně chvílemi se zadařilo a City uši předvedl. Stoprocentně je to čím dál tím lepší, prostě to chce jen a jen trénink a my to vypilujeme:-) Musím teda říct, že mě překvapilo, jak dlouho jsme běhali v kruhu. Za dobu, co vystavuji, jsem ještě takhle dlouho neběhala:-D:-D Ale vyplatilo se. City získal ocenění Výborný 1, Vítěz třídy, Krajský vítěz. I když jsme ve třídě byli samy, neznamená to, že se takto zadaří, jak si někteří mysleli, co jsem tak pochytala z různých rozhovorů.

 

citrus_be_lucky_divoky_sen_she_.jpg

 

Potkali jsme tu prima lidičky. Poznali paní, která si také plánuje pořídit šeltičku, což je bezva, bude další šeltiák v okolí:-) Také tu byla Káťa se svýma labradoříma holkama Ájou a Zannynkou. Katce jsme moc vděční, že jsme mohli zůstat až do úplného konce! Díky! Po hrozně dlouhé době jsme viděli chovatelku, od které jsme měli našeho prvního šeltiáka Elfika. To jsem též moc ráda. Bydlíme ve stejném městě a přesto je to pár let, co jsme se viděli naposledy.

Jsem ráda, že jsme nakonec jeli, protože původně jsem se ani hlásit nechtěla. Byl to skvělý den:-)

 

krvp.jpg

 

CITY

Třída: Otevřená

Rozhodčí: RNDr. Jaroslava Ovesná, CSc

Ocenění: V1

Posudek: 2,5 letý drobný pes, s dobře utvářenou hlavou, občas dobře nesené ucho, výborný hrudník, mohl by mít delší krk, dobrá srst, dobře nesený ocas

 

->Fotky<-