Jdi na obsah Jdi na menu
 


Krajská výstava psů Liberec - 12. 9. 2009

12. 9. 2009

Krajská výstava psů Liberec - 12. 9. 2009

 

Stejně, jako výstavu v Pardubicích, tak i tuto nás provázela pěkná zima, ale nevadí, dopoledne jsme si tím zkazit nenechali.

 

Po příjezdu do Liberce jsme přemýšleli, kde zaparkujeme, na konečný tramvaje to vypadalo, že to je totálně plný, ale naštěstí se jedno malinkatý volný místečko našlo:) Tak rychle zaparkovat a hurá do Lidových sadů..

 

Když jsme přišli k našemu kruhu, tak po chvíli koukám, že kousek od nás sedí naše kamarádka Ivča s kóliškama Sabrym a Nikem. Tak spolu pokecáme a já dostanu ještě nějaké rady, za které opět díky!

 

Ještě, než jsme šli na řadu, všimla jsem si, že je tu také Katka s labradoříma holkama Ájou a Zannynkou - Vás bysme tu holky fakt nečekali. Jsem moc ráda, že jsme se zas po delší době viděli!

 

Obrazek


59 připravit - tak to jsme my. Když jsme přišli k rozhodčímu, ptal se, jestli to je fenka, říkám, že pes. Rozhodčí na to, jestli je tu ještě nějaká jiná fena, opět říkám, že je to pes. No nic, ukázat zuby, běžíme atd. atd. Když dostaneme posudek, ocenění VN1 a stužku, odcházíme. Hned koukám na posudek a fakt nevím, jak jinak mám vysvětlit, že je City PES! V posudku opět, že je fena. Nicméně si myslím, že zrovna v tomto případě je jedno, jestli je posudek dělán na psa či fenu ( viz. níže)....

 

Obrazek

 

 

 Výsledek : Velmi nadějný 1

 Rozhodčí : Josef Němec

 Posudek: 7 měsíční " fena ", která má velmi dobrou perspektivu,  standartní srst, dobře se prezentuje v postoji i v pohybu.

 

Fotečky tady:)