Jdi na obsah Jdi na menu
 


Speciální výstava sheltíí Pardubice - 4. 9. 2010

Speciální výstava sheltií

Pardubice - 4. 9. 2010

 

5h ráno, crrrr, budíček. Tak honem z postele, sbalit to, co jsme včera nestihli a hurá do Pardubic. City už je v autě zvyklý, ten to prospal, ale u Balůa to probíhalo obdobně, jako loni u něj, tzn., že celou cestu v zatáčkách se zvedal, případně jen hlavu, když to zatáčka nebyla. No, uteklo to ale rychle, takže jsme se ani nenadáli a byli jsme na místě.

 

Vše začalo zhruba kolem půl jedenácté. Co jsem se však musela pousmát. City byl loni na své 1. výstavě v Pardubicích, já vystavovala poprvé, loni jsme měli katalogové číslo 1 a začínali 1... Letos se Balů vystavoval poprvé taky v Pardubicích, také měl katalogové číslo 1 a vystavovali jsme 1.:-)) No, tak k vystavování. Chůze v kruhu probíhala skvěle. Trošku jsem se toho bála, protože občas nám to na vodítku ještě maličko skřípe, ale super. Pejsci ani lidé okolo ho nerozptylovali a absolutně si jich nevšímal. Na stolečku se pak také nechal prohlídnout úplně v pohodě. Z toho jsem měla největší hrůzu, protože od cizích lidí na sebe moc sáhnout nenechá, natož pak nechat si prohlédnout zuby. Postoj musíme pilovat, to doladíme časem, stejně tak klopení oušek, ale párkrát se nám postoj také povedl, myslím si, že moc hezky. Ouška měl klopená víc až potom, co jsme vyšli z kruhu, ale nevadí. Celkově - N3. Posudek má ale Balů, dle mého názoru, pěkný. Zatím si počkáme, až se Balů " dotvoří " a dáme si pauzu, pak uvidíme, jak se vystavování bude dále vyvíjet.

 

p9040454.jpg

 

Jsem moc ráda, že jsme zde viděli Blanku s rodičema s Debie a Sárou - CHS Divoký sen. V létě nám cesta za nimi do Boskovic nevyšla, tak alespoň toto nám klaplo. Citík z nich byl naprosto nadšený, hlavně, když se choval:-) Konečně jsme také poznali CItyho taťku - Mandelka. Nádherný pejsek! Ta podoba s Cíťou:-) No, čím to asi bude, že?:-)))) Balů byl rád, že si mohl pohrát se štěňátky. Také jsme rádi, že jsme se tu po roce viděli s Marťou a Hair z Vesničky u hranic.

 

Jsme rádi, že nám to vyšlo a jeli jsme, potkali známé, ale i úplně nové lidičky a pejsky, vyměnili si rady a zkušenosti. Za rady děkuji především Blance a paní Kalendové! Díky!

 

Cesta zpět už byla klidnější. Oba hafani toho měli dost, tak ji celou prospali. Po příjezdu domů ale zase ožili a přivítání s Nelly bylo ve velkém stylu:-))

 

Bohužel, foťák poslední dobou není ve formě, ale to, co vyšlo alespoň tak, že se na to dá podívat, tak je ZDE.

 

 

Balů

Třída štěňat

Rozhodčí: Liz Beth C Liljeqvist, Švédsko

Ocenění: N3

Posudek: Promissing head. Nice eyes. Short under jaw. Promissing body and legs. Nice top line. Should have better angulation in front. Nice temperament. Coat incoming.