Jdi na obsah Jdi na menu
 


Citrus Be Lucky

 

 

Obrazek

 

 

Citík, celým jménem Citrus Be Lucky pochází z chovatelské stanice Divoký sen v Boskovicích. Narodil se 21. 1. 2009 mamince Holly Želečské vrchy. Táta je Memus Mandelspaun. City má ještě dva sourozence, kterými jsou Cid be Lucky a Casper be Lucky.

 

Obrazek

 

Citík rád spí, hraje si, především s Balůem a mooc rád se chová a mazlí:-) Jako malé štěndo byl chvílemi takový malý čertík, doma to schytal hlavně nábytek a lino:-D Teď už je klidnější. To samozřejmě ale neplatí, pokavaď řádí s Nellčou nebo Balůem.

 

 

 

Obrazek


Velice rád běhá, takže se určitě budeme věnovat agility. I když chvílemi to tak nevypadá, ale to jen proto, že panička to holt kazí:-)) Citík se taky rád všemožně vrtí, tak třeba i dog dancing zkusíme. Uvidíme.

 

 

 

Výstavy jsou též v plánu.

 

 

ObrazekS Nelly si myslím, že si padli do oka, protože Nellča je také pěkná hyperaktivka. To se jim to ale panečku po zahradě prohání. Jen nevím občas, který z nich je víc utahaný :x) No a kočičky, ty si zamiloval okamžitě. Jen jim chvilku trvalo, než si na nového člena rodiny zvykly, teď s ním už ale také pěkně řádí. No joo, sranda musí být... A z nového člena rodiny - Balůa - tak to je naprosto nadšený. Ti dva k sobě mají určitě nejblíž.

 

Obrazek

 

 

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Také na hafíkách najdete jeho profil.