Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vánoční závody Psoly - 20. 12. 2009

22. 12. 2009

Vánoční závod Psoly - 20. 12. 2009

 

V neděli 20. 12. 09 jsme se s Citym zúčastnili " Vánočních závodů Psoly  ". Závody začaly poslušností - přivolání, chůze u nohy, sedni, lehni, přivolání na stoleček. a libovolný cvik. Nejlépe jsme zvládli  Sedni!, Lehni! a speciální cvik s plným počtem bodů. Zbytek také nebyl zas až tak špatný, přeci jen City mezi tolika pejsky cvičil poprvé. Naprosto dokonalé přivolání měla Lenka s šeltičkou Leilou!

 

Pak přišlo na řadu agility, kde se dráha skládala z: áčko -> skočka -> kruh -> skočka -> tunel - > slalom, který panička opět trošku zkazila:-) Celkově jsme to zaběhli za 0 : 32 ( a teda že panička mohla běžet trošku rychlejc:-D).

 

Každopádně jsme skončili na krásném 4. místě z 11- ti pejsků, což je pěkný, když jsme před týdnem byli na hodině agility poprvé a ta poslušnost, o tom jsme se zmínili výše. Každý si to určitě náramě užil, jak pejsci, tak páníci:)! Těšíme se na příště a za vše moc děkujeme - jednak za uspořádané závody, za skvělou organizaci a organizátory, všem závodníkům a pesanům za parádní atmosféru a v neposlední řadě také za pěkné tričko!

 

 

 

Obrazek

 

 

 

Obrazek

 

 

 

 

 

Obrazek